Gençler İçin Sosyal Girişimcilik Bilgilendirme ve Atölye Çalışması2 Temmuz 2019 tarihinde, saat 9.30 itibarıyla CoZone’da ‘Gençler için Sosyal Girişimcilik’ çalıştayı düzenleniyor. Gençlerin İngiltere'deki sosyal girişimcilik ekosistemi ile ilgili bilgi edinmeleri ve Türkiye'deki genç sosyal girişimciliğinin desteklenmesi üzerine olacak çalıştayın moderasyonunu Biritish Council desteği ile Social Enterprise UK uzmanı Dan Gregory gerçekleştirecek. Katılım için sga@ankaraka.org.tr adresi üzerinden kayıt olunması gerekmektedir.

Ankara’da sosyal girişimcilik ve sosyal inovasyon ekosistemi güçlendirilerek toplumsal sorunlara etkili, sürdürülebilir çözümler bulmak ve toplumsal sorunların çözümünde bir model olarak sosyal girişimciliği yaygınlaştırmayı amaçlayan Ankara Kalkınma Ajansı, bu amaçla çeşitli çalışmalar sürdürmeye devam ediyor. TED ve Ankara Sosyal Bilimler Üniversiteleri ile beraber yürütülen Sosyal Girişim Ankara Platformu altında sosyal girişimcilik ekosistemini geliştirmeye yönelik etkinliklerin bir yenisi daha düzenlenecek.

2 Temmuz 2019 tarihinde, saat 9.30 itibarıyla CoZone’da ‘Gençler için Sosyal Girişimcilik’  çalıştayı düzenleniyor. Gençlerin İngiltere'deki sosyal girişimcilik ekosistemi ile ilgili bilgi edinmeleri ve Türkiye'deki genç  sosyal girişimciliğinin desteklenmesi üzerine olacak çalıştayın moderasyonunu Biritish Council desteği ile  Social Enterprise UK uzmanı Dan Gregory gerçekleştirecek. Katılım için sga@ankaraka.org.tr adresi üzerinden kayıt olunması gerekmektedir.