Sosyal Girişimcilerle Tanış

Kim bu sosyal girişimciler? Birlikte neler yapılabilir?

İstasyonTEDÜ, ASBÜ SİM ve Techankara Girişimcilik Merkezi ile tanıştığınıza göre, şimdi bu kurumların açtığı programlar kapsamında ev sahipliği yaptığı ya da ağlarında yer alan sosyal girişimcilerle de tanışabilir, heyecan verici işbirliği fırsatları yakalayabilirsiniz.

Sosyal Girişim Ankara’nın ağ kurma etkinliklerine katılabilirsiniz. Sosyal Girişim Ankara’nın ortakları ve paydaşlarının düzenlediği etkinlikler de farklı alanlarda çalışan birçok sosyal girişimciyi bir araya getiriyor. Sosyal girişimcilik alanında düzenlenen etkinlikleri takip etmek için e-bültenimize  abone olabilir, etkinlik takvimimizi  takip edebilirsiniz. Ve de Sosyal Girişim Ankara haritamızdaki sosyal girişimcileri incelemeyi unutmayın elbette.

Etkinlik takvimimizde yer alan etkinlikler size ilham verdiyse, kendi etkinliğinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Etkinliğinizle ilgili detaylar belli olduğunda etkinlik takvimimize işleyebilir, etkinliğinizi diğer sosyal girişimcilerle ve ilgili aktörlerle paylaşabilirsiniz.